Truck icon indicating free delivery for orders above 500 złDarmowa dostawa od 499 zł
Clock icon indicating orders are dispatched within 24 hoursWysyłka w 24 godziny
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Odstąpienie od umowy

Odstąpienie od umowy

Witamy na stronie informacyjnej sklepu internetowego SmacznieTak.pl poświęconej tematowi odstąpienia od umowy. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się w naszym Regulaminie.

W naszym sklepie sprzedajemy opakowaną żywność, od której umowy możesz odstąpić w ciągu 14 dni. Odstąpienie od umowy jest możliwe pod następującymi warunkami:

  1. Produkt, który chcesz zwrócić, musi pozostać niezmieniony, nie może stracić swoich właściwości. Np. jeżeli sprzedajemy żywność w zamkniętym opakowaniu, opakowanie nie może być otwarte.
  2. Produkt, który chcesz zwrócić, musi nadawać się do ponownej sprzedaży. Nie może posiadać śladów używania, musi posiadać wszystkie etykiety i opakowanie producenta.
  3. Produkt spożywczy nie może posiadać znaków ani śladów jakiegokolwiek zużycia.

Formularz odstąpienia od umowy dostępny jest do pobrania tutaj.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie jesteś zadowolony z jakości naszych produktów lub obsługi, skontaktuj się z nami, nawet jeśli nie spełniasz warunków odstąpienia od umowy. Dążymy do pełnej satysfakcji naszych Klientów i chcemy zrozumieć, jak możemy poprawić Twoje doświadczenia z zakupami w SmacznieTak.pl.

Reklamacje i wnioski o odstąpienie od umowy można zgłaszać drogą elektroniczną na adres kontakt@smacznietak.pl. Wszystkie zgłoszenia są rozpatrywane w terminie do 30 dni zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem konsumenckim.

pixelpixel